Sprzedaż komór hiperbarycznych

Komory hiperbaryczne od nowych technologii

Komory hiperbaryczne od nowych technologii

W ofercie naszej firmy znajdą również Państwo możliwość kupienia komór hiperbarycznych, które skutecznie podniosą prestiż firmy, ale również pozwolą na sesje tlenowe w swoim domowym zaciszu.

Komora zapewnia bezpieczne i efektywne sesje tlenowe przy ciśnieniu 1,3 ATA, dostarczając 95%+ tlenu pod ciśnieniem przez maskę lub wąsy tlenowe. 

Używany system skutecznie zapobiega gromadzeniu się dwutlenku węgla i filtruje zanieczyszczenia aż do poziomu mikronów. 

Wybierz produkt, który zapewni bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat oraz najlepszą jakość, która jest dla nas najważniejsza. To właśnie dlatego komory są certyfikowane i posiadają długoterminowe testy.

1.  Zestaw komory dużej 2-osobowej NT2200  + koncentrator tlenu + pokrycie medyczne + zestaw startowy

2. Zestaw komory małej 1-osobowej NT1735 + koncentrator tlenu + pokrycie medyczne + zestaw startowy

3. Zestaw komory stojącej (dla osób na wózku inwalidzkim) NT2021  + koncentrator tlenu + pokrycie medyczne + zestaw startowy

Proszę o kontakt wyślemy więcej informacji.

Zastosowania komory hiperbarycznej

Odchudzanie

Tlen hiperbaryczny ma zdolność przyspieszania metabolizmu, dlatego skutecznie wspomaga organizm w walce z otyłością, oczyszczając go z toksyn i wolnych rodników. Wiedząc, że to właśnie nieprawidłowe działanie narządów takich jak tarczyca, wątroba czy trzustka, powoduje zaburzoną pracę metabolizmu, osoby mające nadwagę powinny zdecydować się na sesje tlenowe, które usprawniają ich pracę. Spowoduje to zadowalające efekty przy diecie odchudzającej i ćwiczeniach. Dobre dotlenienie organizmu sprzyja spalaniu kalorii.

Sport

Tlenoterapia hiperbaryczna w środowisku sportowym, często nazywana jest legalnym dopingiem, a z jej zalet korzystają zarówno zawodowi sportowcy, jak i osoby uprawiające sport rekreacyjnie. Terapia tlenem powoduje znacznie szybszą regenerację po ciężkim treningu, obniżenie zakwaszenia mięśni oraz zmniejsza występowanie stanów zapalnych i obrzęków. Dodatkowym autem, który zdecydowanie wspiera wzrost ogólnych wyników, jest poprawa koncentracji, zwiększenie wydolności organizmu czy chociażby redukcja zmęczenia i napięcia mięśni. Z tlenoterapii hiperbarycznej korzystaja m.in. Michael Phelps, Tiger Woods, Novak Djokovic, czy Cristiano Ronaldo w momencie uszkodzenia więzadła w kolanie, którego doświadczył w finale Euro 2016

Reumatyzm

Choroba ta objawia się nadmiernym bólem stawów, który poważnie utrudnia codzienne życie, a w bardzo poważnych przypadkach, powoduje nieruchomość obciążonych stawów. Korzystanie z sesji tlenoterapii skutecznie zatrzyma rozwój choroby i zmniejszy występowanie objawów, poprzez rozluźnienie napiętych mięśni oraz redukcję stanów zapalnych. Hiperbaria wspiera produkcję kolagenu oraz fibroblastów, co przekłada się na uelastycznienie stawów, zwiększając ich mobilność oraz uśmierzenie występującego bólu.

Zapraszamy do kontaktu