Wynajem i sprzedaż koncentratorów tlenu tel. +48 793 717 145


Wynajem, sprzedaż i serwis koncentratorów tlenu

Posiadamy do wypożyczenia lub sprzedaży medyczne koncentratory tlenu stacjonarne marki Philips Everflo i Invacare Perfecto 2 oraz przenośne akumulatorowe Philips SimplyGo, SimplyGo Mini.

Odbiór urządzenia jest możliwy 7 dni w tygodniu w Łodzi ul. Scaleniowa 7 (Ruda Pabianicka Łódź – Górna) po wcześniejszym umówieniu wizyty tel. +48 793 717 145

Koszt najmu:

PHILIPS Everflo 200 zł na miesiąc za cały zestaw.

PHILIPS SimplyGo, SimplyGo Mini 350 zł na miesiąc za cały zestaw z plecakiem lub wózkiem (kaucja zabezpieczająca zwrotna 500 zł).

W zestawie: koncentrator tlenu, maseczka lub wąsy do podawania tlenu, dren z nawilżaczem i wodą destylowaną 500ml, na życzenie przedłużacz dren 5m lub pulsoksymetr.

Philips Everflo, Invacare Perfecto 2 koncentrator tlenu sprawny używany po serwisie na gwarancji 30 dni w cenie 1200 zł.

Philips SimplyGo, SimplyGo Mini przenośny koncentrator tlenu sprawny używany po serwisie gwarancja 30 dni w cenie 3800 zł.

Wystawiamy fakturę VAT. Dostawa w Łodzi i okolicach jest dodatkowo płatna.

Istotną zaletą tych modeli jest niewielka waga urządzenia w porównaniu do jego poprzedników, czyli tradycyjnych butli tlenowych.
Aparat jest kompaktowy i ergonomiczny, a jego kształt nie sprawia żadnych trudności w przypadku transportu.

Sprawdzona jakość urządzenia medycznego, które cieszy się szczególnym uznaniem zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy jest to koncentrator EverFlo – najnowocześniejszy model w swojej kategorii produktów, bazujący na zaawansowanych technologiach medycznych. W 2008 roku to właśnie EverFlo zdobył tytuł najlepszego koncentratora tlenu w niezależnym badaniu HME Home Medical Equipment.

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo Mini został poddany rygorystycznym testom, przeprowadzonym w rzeczywistych warunkach eksploatacji pod kątem badania wytrzymałości na uderzenia, wibracje i skrajną temperaturę oraz zdolności do bezawaryjnej pracy każdego dnia, niezależnie od stopnia eksploatacji.

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo Mini może pochwalić się najwyższą podażą tlenu spośród urządzeń POC oraz masą do 2,3 kg! Czyni to z niego niezwykle atrakcyjne urządzenie, wybierane przez znaczną część pacjentów.

Przepływ tlenu

0,5 - 5l / minutę

Stężenie tlenu

93±3%

Zapraszamy do kontaktu

+48 793 717 145